Barokní komoda

Krasná barokní komoda s nástavcem, k restaurování. Stav viz foto. Komoda výška: 79cm, šířka: 118cm, hloubka: 75cm, nástavec: výška: 126cm, šířka: 105cm, hloubka: 30cm
  • nedostupné
  • Číslo zboží: 6000127
Dostupné množství: nedostupné
13 200,-
Zboží je nedostupné.

Použité - mírně poškozeno
Dřevo