Míšeň - Reliefní mísa (164)

2. polovina 19. století krásný sbírkový stav! Plastický motiv, silně zlaceno 24 karátovým zlatem. Značeno podglazurními modrými meči, tlačenými čísly a dvěmi čárkami. Průměr: 20,5 cm.
  • Číslo zboží: 6007157
15 700,-