Apollonas Soben - Tanec u vodopádu

Od července 2021 členem Sdružení výtvarníků ČR. Do roku 2017 realizoval objednávky do soukromých sbírek v USA, Japonsku a dalších zemích. Obrazy jsou prezentovány v galeriích v Americe a ve Francii. Veškerá práce do roku 2017 byla prováděna na objednávku pouze na základě doporučení v poměrně uzavřené společnosti. Od roku 2018 se některá díla začala prodávat v Evropě, kde se objevuje směřování k romantickému kubismu. Až dosud probíhá spolupráce s producenty soukromých filmů.
  • nedostupné
  • Číslo zboží: 6003236
Dostupné množství: nedostupné
9 600,-
Zboží je nedostupné.

Použté
70 cm
50 cm
Apollonas Soben
Olej na plátně
Plátno