B. Filipi – Letní krajina (velký formát!)

Malíř, krajinář z 2. pol. 20. století. Maluje krajiny z Vysočiny a Železných hor, převážně velkoformátová díla. Občas jsou obrazy chybně přiřazovány malířce z 19. století Buquoyová Filipina.
  • Číslo zboží: 6003113
2 640,-

39 cm, s rámem: 50 cm
94 cm, s rámem: 106 cm
B. Filipi
Olej na plátně