Březová – Sada moka šálků s podšálky 4 kusů

Zlaceno, krásné ozdobné ouško. Značeno tištěnou značkou. Výška šálku: 3,5 cm, průměr podšálku: 10,5 cm.
  • Číslo zboží: 6005611
800,-