Březová – sada šálků s podšálky 6 kusů

Zlaceno, krásné ozdobné ouško. Značeno tištěnou značkou. Výška šálku: 6 cm, průměr podšálku: 14,5 cm.
  • Číslo zboží: 6005612
1 200,-