Doubí u Karlových Varů – Zdobený šálek s podšálkem

Plastický motiv listů, zlaceno. Značeno tlačnou značkou Aich. Lepené ouško. Výška šálku: 6,5 cm, průměr podšálku: 16 cm.
  • Číslo zboží: 6005561
500,-