Drážďany – velký hrneček na nožičkách s podšálkem

Zlacený, ozdobné ouško. Značeno Drážďany. Výška: 10 cm, šířka: 9 cm. Průměr podšálku: 18 cm
  • nedostupné
  • Číslo zboží: 6003069
Dostupné množství: nedostupné
3 500,-
Zboží je nedostupné.

Porcelán