Dřevěný kříž

Pozlaceno
  • nedostupné
  • Číslo zboží: 6000119
Dostupné množství: nedostupné
1 700,-
Zboží je nedostupné.

Značka
neznačeno
30 cm
Neznámý
Dřevo