Eichwald - Jídelní servis pro 6 osob

2. polovina 20. století, se zlaceným dekorem na okraji. Jídelní souprava obsahuje: 1 x terina, 1 x slánka, 1 x omáčník, 1 x čtvercový tác, 6 x dezertní talíř, 6 x mělký talíř, 6 x hluboký, talíř, 1 x velký oválný tác, 1 x malý ovalný tác.
  • Číslo zboží: 6006582
2 400,-