Guido Reni (1575 – 1642) Panna Marie Bolestná

Hedvábný, tkaný obraz – Gobelín dle známého obrazu. První polovina 20. století, značeno výrobcem.
technika
Hedvábí
rozměr
26,5 x 17 cm, s rámem: 43 x 35 cm
  • Číslo zboží: 6007192
450,-