Jan Beran - Diptych in white 1989

Signováno zezadu Jan Beran. Rozměry: 51x51cm a 51x31,8 cm.
  • Číslo zboží: 6003225
15 000,-

Jan Beran
kombinovaná technika dřevo, plátno a olej