Kubašta Vojtěch (1914 – 1992) - Stará Praha

Vojtěch Kubašta byl český malíř, grafik a ilustrátor.
  • Číslo zboží: 6000177
600,-

Použité - mírně poškozeno
42 cm
29 cm
Kubašta Vojtěch
Litografie
Praha