Míšeň - Mísa s florálním motivem (158)
Okolo roku 1900, krásný sbírkový stav! Plasticky vyvedený dekor listů a ručně malovaný florální dekor uprostřed. Zlaceno 24 karátovým zlatem. Značeno podglazurními modrými meči a tlačenými čísly. Průměr: 30,5 cm, výška: 5 cm.