Míšeň - Obřadní mísa s florálním motivem (161)
2. polovina 19. století, krásný sbírkový stav! Plasticky vyvedený dekor listů, ručně malovaný florální motiv. Zlaceno 24 karátovým zlatem, zlacení částečně matné. Značeno podglazurními modrými meči Průměr: 29,5 cm, výška: 5,5 cm.