Míšeň - Servírovací talíř s florálním motivem (154)
Okolo roku 1930, krásný sbírkový stav! Reliéfní zlacený dekor, florální dekor uprostřed. Zlaceno 24 karátovým zlatem, zlacení matné. Značeno podglazurními modrými meči a tlačenými čísly. Průměr: 27 cm, výška: 4,5 cm.