Míšeň - Servírovací talíř s jemným motivem (156)
Okolo roku 1900, krásný sbírkový stav! Plasticky vyvedený jemný motiv květin, ručně malovaný florální motiv uprostřed. Jemně zlaceno. Značeno podglazurními modrými meči a tlačenými čísly. Průměr: 30 cm, výška: 4,5 cm.