Míšeň – Velká deklváza

S motivem Mingského draka, zlacená. Značeno podglazurními modrými meči, rytými a malovanými čísly. Výška: 44 cm.
  • Číslo zboží: 6005747
10 400,-

Značka
Míšeň
44 cm