Míšeň - Zdobená mísa s florálním motivem (166)

Okolo roku 1900, nádherný sbírkový stav! Plasticky vyvedená , reliéfní mísa s dekorem vinné révy. Ručně malovaný motiv růže, zlaceno 24 karátovým zlatem. Značeno podglazurními modrými meči a tlačenými čísly. Průměr: 26,5 cm, výška: 5 cm.
  • Číslo zboží: 6007158
8 800,-