Míšeň - Zlacená mísa (160)

Okolo roku 1900, Krásný sbírkový stav! Reliéfní zlacený florální dekor. Zlaceno 24 karátovým zlatem, zlacení matné. Značeno podglazurními modrými meči a tlačenými čísly, ve značce dva vrypy. Průměr: 28 cm, výška: 5,5 cm.
  • Číslo zboží: 6007153
12 800,-