Neznačeno – hrneček s podšálkem

Krasný zlacený hrneček s podšálkem. Objem cca 250ml. Hrneček výška: 9 cm, podšálek průměr: 15 cm.
  • Číslo zboží: 6003513
1 000,-

9 cm
Podšálek průměr: 15 cm.
Porcelán