Neznačeno – mokka šálek s podšálkem

Čtyřhranný šálek s florálním dekorem, značeno tlačeným číslem 38. Zlaceno. Výška šálku: 4 cm, průměr podšálku: 9 cm.
  • Číslo zboží: 6005559
1 200,-