Neznámy autor – Porcelánová busta šlechtice s holubicí

Busta v životní velikosti. Propracované detaily, zlaceno. Zezadu značeno tlačenými písmeny BU a čísly 1212. Výška: 54 cm.
  • Číslo zboží: 6004060
25 000,-