Neznámy autor – Porcelánová busta šlechtičny s holubicí

Busta v životní velikosti. Propracované detaily, zlaceno. Zezadu značeno tlačenými písmeny BU a čísly 1213. Utržená holubice. Výška: 55 cm.
  • Číslo zboží: 6004061
25 000,-

55 cm