Neznámý autor – velký formát !!! (223x159 cm)

Hospodský motiv, opravdu velkých rozměrů. Na rámu je přidělané osvětlení. Lehce poškozený. Stáří odhadováno na konec 19. století.
  • Číslo zboží: 6000058
40 000,-

223cm
159cm
neznámý
olejomalba
Plátno