Pirkenn – Hammer – Čajový servis

Krasný servis, bez poškození. Značeno. Rozměry: konvice 24x20 cm, cukřenka 13x15 cm, konvička na mléko 16x14 cm, šálek 6x10 cm, podšálek průměr 15 cm.
  • Číslo zboží: 6004093
6 000,-