Royal Dux – Arab na velbloudu

Porcelánová plastika, cca 60. léta 20. století, značeno, mírně poškozeno, rozměr: 45x35x17cm
  • Číslo zboží: 6000115
11 000,-

Značka
Royal Dux
Použité - mírně poškozeno
45 cm
35 cm
Porcelán