Aukční dům Blatná, s.r.o.
0
0
Kontakty
Aukce
Přihlásit
Zákaznická podpora
+420777803220
Kategorie zboží
Katalog
Knihy
Obrazy
Nábytek
Informace k nákupu
Kontakty
0
0
Košík je prázdný.
Zobrazit košík
Úvodní stránka
Porcelán
Porcelánové sošky a dekorace
Royal Dux – Arab na velbloudu
Royal Dux – Arab na velbloudu
Porcelánová plastika, cca 60. léta 20. století, značeno, mírně poškozeno, rozměr: 45x35x17cm
Dostupnost:
skladem
Číslo zboží: 6000115
Dostupné množství:
1,000
11 000,-
Kč
Množství
Vložit do košíku
Značka
Royal Dux
Použité - mírně poškozeno
45 cm
35 cm
Porcelán
Porcelán > Porcelánové sošky a dekorace
Přihlásit
Kategorie zboží
Hlavní menu
Katalog
Knihy
Obrazy
Nábytek
Informace k nákupu
Kontakty
Můj účet
Moje údaje
Sledované zboží
Moje objednávky
Moje komise
Ostatní
Kontakty
Aukce
Měny
CZK (Kč)
Nastavení cookies