Secesní čajová souprava

Krásná čajová souprava s ručně malovaným květinovým motivem, zlacená. Značeno psnými čísly. Celkem 15 ks. 4 podšálky jsou stejné, 2 mají drobné rozdíly v dekoru. Rozdílný průměr podšálků: 1x 14 cm (drobná vada), 4x 15 cm, 1x 15,5 cm. Jeden podšálek s prasklinkou. Cukřenka výška cca 15 cm, průměr cca 17 cm; mléčenka výška cca 16 cm, průměr cca 16 cm s prasklinou; konvička výška cca 23 cm, průměr cca 22 cm.
  • Číslo zboží: 6000439
12 500,-