Sedací souprava v barokním stylu

Původní stav, sádrované dřevo, silně pozlaceno. Potah mírně poškozený, přesto funkční. 1x sedačka š. 206 cm, h. 60/100 cm, v. 40/110 cm, 4x křeslo jedno pouze kostra bez polstrování v.45/107 cm, h. 56/88cm š. 82 cm.
Toto zboží nelze zaslat! Ohledně možnosti dopravy nás prosím kontaktujte, děkujeme.

  • Číslo zboží: 6003226
55 000,-