Slavík Oldřich (1912 – není známo) - Jarní krajina

Olej na plátně nalepený na desce
Oldřich Slavík byl malíř a krajinář, žák Aloise Kalvody u kterého se naučil malovat v Běhařově u Klatov.
  • Číslo zboží: 6000158
3 800,-

49 cm, s rámem: 63 cm
57 cm, s rámem: 71 cm
Oldřich Slavík
olejomalba
Plátno nalepené na desce