Souprava porcelánových hrnečků

6 malovaných hrnečků s květinovým motivem a se zlacením, zdobená ouška. Značeno čísly 354 a tlačenými čísly 125/1.
  • Číslo zboží: 6003085
2 200,-

8,7 cm
Porcelán