Starožitná snídaňová souprava pro panenky

Krásná porcelánová souprava s květinovým dekorem a zlacením, neznačeno. Jeden hrneček lepený. Výška konvička: 9 cm, cukřenka: 6 cm, mléčenka: 5,5 cm, šálek: 3,3 cm, průměr podšálku: 7 cm, průměr talířku: 8 cm.
  • Číslo zboží: 6004096
3 300,-