Teplice a Klenčí – Čajová souprava s vlčími máky

Signováno zespodu. Souprava obsahuje: Konvice, 6x šálek s podšálkem, cukřenka, mléčenka, značeno zespodu třemi T, Teplice. Sada popelníčků (jeden chybí, s drobnými oťuky), velká mísa a dva závěsné talíře, Signováno Klenčí Výška konvice: 15 cm, výška šálku: 5 cm, průměr podšálku: 14,5 cm, výška popelníku: 6 cm, průměr mísy: 27,5 cm, průměr talířů: 19,5 cm.
  • Číslo zboží: 6005613
1 500,-