Továrna na keramiku Jílové - prolamovaná souprava

Jeden talíř a šest dezertních talířků. První polovina 20. století, značeno tlačenou značkou sovy, motiv ovoce. Průměr talíře 25 cm, průměr talířku 17 cm
  • Číslo zboží: 6006476
800,-