Wallendorfer Porzellain – Vázička a mistička

Echt cobalt, zlaceno. Značeno zespodu, na mističce prasklinka na glazuře. Výška vázičky : 15,5 cm, průměr mističky: 18 cm.
  • nedostupné
  • Číslo zboží: 6005698
Dostupné množství: nedostupné
400,-
Zboží je nedostupné.